044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Гідромассаж в центрі краси

  Чудова нагода записатися на процедуру гідромасажу – нова гідромасажна ванна в центрі краси клубу!

  Фахівці стверджують, що достатньо однієї процедури гідромасажу, щоб розслабитися, поліпшити загальний фізичний стан і підняти собі настрій. Пропонуємо переконатися в цьому особисто. Додамо від себе, що гідромасаж - це один із способів схуднення, так як потужні струмені води допомагають розщеплювати жир, зменшують прояви целюліту і шліфують шкіру.
  У результаті впливу на капіляри, організм отримує додатковий кисень, шкіра стає здоровішою, її структура поліпшується, а тонус підсилюється. Також, під час гідромасажу, відбувається такий важливий для організму процес, як прискорене звільнення від шлаків і токсинів.
  Підводний масаж застосовують і в лікувальних цілях. Нерідко його рекомендують при реабілітації опорно-рухового апарату. Під впливом струменів води поліпшується стан м’язів і зв’язок. Тим, хто страждає від безсоння і стресів, така процедура допомагає розслабитися і знайти спокій. Для досягнення максимального ефекту слід пройти курс процедур. Відчуйте всі переваги гідромасажу в нашому центрі краси.
  Записуйтеся на процедуру за телефоном 0675551543  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар