044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Горизонтальні та вертикальні велотренажери Lifecycle серії Integrity

  Зустрічайте новеньких у кардіозалі клубу!

  2х2 горизонтальні та вертикальні велотренажери Lifecycle серії Integrity. Нові професійні байки – це комфорт, зручність і простота у використанні. Велотренажери забезпечать ідеальні умови тренування, а доступ до Інтернету чи контенту власних смартфонів на великих екранах не дадуть занудьгувати під час тривалих навантажень.
  Тренування на вертикальних велотренажерах схожі на їзду на велосипеді і задіюють ті ж групи м’язів. Посадка на них близька до посадки велосипедиста: можна сидіти прямо, відкинутися трохи назад або ж, навпаки, нагнути торс вперед.
  Якщо ж ви хочете зменшити під час тренувань навантаження на спину і хребет, вибирайте горизонтальні велотренажери. Вони поєднують інтенсивне кардіонавантаження і комфорт напівлежачого положення тіла. Горизонтальні велотренажери гарантують розвантаження хребта при тренуваннях і покращують циркуляцію крові під час кардіо, що важливо при реабілітації чи вагітності.
  Вибирайте горизонтальні чи вертикальні велотренажери та урізноманітніть кардіотренування в клубі. Завдяки новітнім технологіям, змагайтеся з людьми на сусідніх тренажерах або на іншому континенті.
  Тренуйтесь із задоволенням.  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар