Відмовляємося від одноразових стаканів у всіх фітнес-зонах клубу з 24 лютого 2020
Одноразовий посуд із пластику і паперу завдає шкоди навколишньому
середовищу.
Наші гості неодноразово зверталися до адміністрації клубу з
вимогами відмовитися від пластику. Ми вже перейшли на паперові трубочки, одноразовий
посуд із дерева, пластикові пакети і плівку, що розкладається. Надійшла черга
стаканчиків.
Зараз кожен наш гість використовує в середньому 6
стаканчиків за відвідування. Україна потрапила в топ-10 країн з найбільшим
обсягом сміття на кожного жителя. За даними рейтингу агентства 24/7 Wall
Street, на одну людину в Україні припадає 10,6 тон сміття на рік.
Між іншим, з 2021 року
на території Євросоюзу будуть заборонені пластиковий посуд, соломинки, ватні
палички. За оцінками Європарламенту, на пластик припадає 80-85 відсотків
усього сміття на європейських пляжах, і більше половини такого сміття
становлять одноразові пластикові вироби.
Ми сподіваємося на вашу підтримку і відмовляємося від
одноразових стаканів у всіх фітнес-зонах клубу з 24 лютого 2020.
Тренуйтесь і набирайте воду у власні багаторазові пляшки.
Паперові стаканчики для гарячих напоїв на барі, у
кондитерській та ресторані залишаються.
Разом турбуємося про майбутнє наших дітей!