Перший тур відкритого клубного чемпіонату з настільного тенісу 2020 року
29 лютого - 1 березня відбувся перший тур відкритого клубного чемпіонату з настільного тенісу 2020 року, до якого довго і ретельно готувалися гравці. У чемпіонаті взяли участь 29 спортсменів.
Переможці показали активну і динамічну гру, чим порадували глядачів і тренерів:
1 місце - Олександр Чемодуров;
2 місце - Віктор Волковський;
3 місце - Олексій Чекмаєв.
Хотілося б відзначити гарну гру Павла Бакланова, який продемонстрував відмінну гру, боровся за кожен м’яч.
Вітаємо призерів чемпіонату!
Бажаємо здоров’я, терпіння і перемог!
У наших спортсменів насичений графік, попереду дуже багато турнірів і рейтингових змагань.
Хочемо висловити подяку партнеру чемпіонату European water ТМ «Європейська вода».


