044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Підтримай свій організм

  Коротші світлові дні, перехід на зимовий час, скорочення щоденної активності, «важчий» і насиченіший раціон - усі ці супутники приходу зими, природно, відображаються на нашому організмі та самопочутті. Ми все менше часу проводимо на вулиці, отримуємо мінімум вітаміну D, і, як результат, скаржимося на поганий настрій, відсутність сил, апатію.

  Добре відомо, що секрет енергійності - це активність, тому кращий засіб для відновлення життєвих сил і тонусу - ваше улюблене тренування в фітнес-клубі. При цьому поспішаємо вас заспокоїти: входження в світ регулярних занять спортом і гарного самопочуття не стане для вас непосильною ношею і не обернеться стресом. Адже кожен наш гість починає свою фітнес-подорож по клубу «5 елемент» з тестування на розробленому в Японії апараті Tanita-780. Отримані дані про склад організму: вода, жири, кісткова і м'язова маси, рівень обміну речовин - стануть основою для відповідної саме для вас програми тренувань і харчування.

  стати членом клубу

  Спробуй нове

  Зима - це час, коли більшість навіть найзавзятіших прихильників здорового способу життя відкладає вуличні тренування до наступного теплого сезону. Адже організму потрібно все більше часу на розігрів, а тілу доводиться лавірувати між погодними перешкодами у вигляді опадів, заметів, ожеледиці. Повернення в теплі, просторі і затишні зали - чудовий привід урізноманітнити свою фізичну активність і відкрити для себе нові напрямки в тренуваннях.

  Усе літо бігали на вулиці? Додайте собі різноманітності і веселощів на тренуваннях на унікальній фітнес-станції Queenax! Під палючим сонцем грали у великий теніс? Сходіть на сквош і змусьте свої м'язи подивитися на гру під іншим кутом! Вивчіть насичений розклад групових тренувань клубу «5 елемент», знайдіть незнайомі вам назви і вирушайте туди! Ваші тіло і мозок будуть вам вдячні.

  вибрати карту

  Використовуй час по максимуму

  У зимових днів є певна властивість: вони здаються повільними і довго тягнуться, але проходять дуже швидко. Ось, начебто, тільки почалася зима, а вже на носі Новий рік, Різдво, канікули, День святого Валентина. Тому, не піддаючись усім ілюзіям, варто використовувати час зимових снігопадів і морозів з максимальною користю. Адже всі умови для цього в клубі «5 елемент» уже створені.

  Через короткий світловий день менше часу проводимо на прогулянках? Отже, можемо приділити більше часу тренуванням у світлих залах, величезних басейнах, на комфортних групових заняттях. І поки наш організм щосили намагається лінуватися і вишукувати виправдання, не забуваємо про те, що після Нового року до літа залишається п'ять місяців, за які потрібно створити (або зберегти!) свою ідеальну форму. Дворівневий тренажерний зал площею понад 2000 м2 з найсучаснішими тренажерами, 350 групових класів на тиждень у 18 просторих студіях, десятки різних напрямків і сотні професіоналів - найкращі помічники в цьому.

  стати суперменом

  Коротай дні між гірськолижними спусками

  Зима з її морозами, снігопадами і холодним, свіжим повітрям - ваша улюблена пора року? І ви весь рік не можете дочекатися початку нового гірськолижного сезону, подумки протираючи пил зі свого сноуборду або лиж? Увійдіть в режим активного очікування разом з клубом «5 елемент». Підготуйте м'язи до виходу на гірські схили, багатогодинних катань та ефектних трюків. А після повернення, в очікуванні нових спусків, не давайте собі розслабитися і занудьгувати. Ви ж так довго чекали цю зиму!

  замовити дзвінок

  Зроби подарунок, який залишиться на весь рік

  Давайте зізнаємося собі: ідеальний новорічний подарунок - це той, який не втрачає своєї актуальності весь наступаючий рік. Карта в клуб здорових задоволень «5 елемент», безумовно, один з таких варіантів. Більш того, подарунок, який допомагає тому, кому було вручено, піклуватися про себе - подвійна радість. А величезна різноманітність тренувань, ігрові види спорту, єдиноборства, дитяча спортивна школа та фітнес-клуб для вагітних, напрямок фізичної реабілітації та лікувальної гімнастики, wellness-напрямки роблять його придатним практично для будь-якої людини.

  Таким чином, тим, хто рахує дні до весни і тепла, ми допоможемо прискорити хід часу і з користю пережити холоди, а любителям зими і outdoor-активностей додамо енергії та драйву. А разом з цим і перших, і других забезпечимо хорошим самопочуттям і прекрасною формою!

  замовити карту в подарунок