044 495-95-55
 • ua
 • Тренажерний зал

  Наукою доведено, що ефективність тренування значно вища, якщо на ньому присутній об'єкт вашого захоплення. Ви ж не будете лінуватися, врешті-решт! Насправді, тренуватися разом — ефективно.
  Чудово бути на одній хвилі, разом рухатися в одному напрямку, разом розділяти навіть маленькі перемоги, підтримувати один одного і надихати на нові звершення.
  Ходіть на тренування, як на побачення. У клубі здорових задоволень "5 елемент" навіть у години пік ніхто не буде обмежувати Ваш особистий простір: у тренажерному залі площею 2000 кв.м. чи в декількох басейнах знайдеться місце для кожного.

  Групові заняття

  Прискорений пульс, нерівне дихання, ендорфіни в крові: фітнес як любов, а спільне заняття ним відкриває нову сторону почуттів між вами.
  І не потрібно ламати голову над тим, чим зайнятися ввечері або на вихідних, обираючи в результаті вже звичні місця і нудні компанії.
  Тренування — це завжди відкриття, щось зовсім новеньке і нестандартне. Серед безлічі різноманітних фітнес-напрямків ви, напевно, знайдете захоплююче заняття для дозвілля, цікаве для обох: аеробні та силові класи, танці, йога, stretching, біг і велотренажери програма free motion. Сумніваєтеся? Ми допоможемо з вибором!

  Теніс

  Романтика не для вас? Проводьте час разом весело й активно! Динамічна гра у теніс або сквош розбавить будні яскравими фарбами. Ось тут і можна перевірити, "хто в родині головний", та ще й з користю для тіла і відмінного настрою. Приходьте, грайте, заряджайтеся енергією, навіть якщо Ви ще не знайшли собі пару. Хто знає, можливо, замість стріли Купідон захоче влучити у Вас м'ячиком?

  Романтична вечеря

  Романтична вечеря при свічках у стильному ресторані — класика ідеального вечора для закоханої пари. Панорамні вікна, зручні м'які дивани і кілька залів, де можна сховатися від сторонніх очей. Інтер'єр ресторану огортає атмосферою розкоші й надихає на піднесені почуття. Різноманіття вин і кулінарні шедеври від одного з кращих шеф - кухарів України (не тільки дивовижні на смак, але і приготовлені за всіма канонами правильного і здорового харчування) зроблять вечір незабутнім для двох.

  Масаж

  Масаж на двох — відмінний спосіб повністю розслабитися з близькою людиною, відчути почуття єднання і гармонії. Дотики чуйних рук наших умілих майстрів здатні пробудити почуття переродження, оновлення. Після процедури Ви подивитеся на світ і один на одного інакше, немов починаєте нове життя. Релаксуйте разом.

  Джакузі

  Тихий лютневий вечір. Ви наодинці в теплому басейні під відкритим небом. На тлі зірок у чарівному танці повільно і нечутно кружляють сніжинки. Білі красуні вистилають м’який, блискучий килим на подвір’ї внутрішнього дворику і ви спостерігаєте за цим дивом. Пружні струмені прозорої води ніжно погойдують вас на хвилях і ніби немає нікого більше в цілому світі.
  Хіба можна уявити собі більш романтичну атмосферу? У нас її навіть можна втілити в реальність і створити незабутній вечір для вашої половинки!

  4.67 (17)

  Залишити коментар