044 495-95-55
 • ua
  • Поділитися
 • Ідеальний сезон для старту

  Багато хто згадує про те, що непогано було б за допомогою фізичних вправ зайнятися своїм зовнішнім виглядом тільки за новорічним столом, а найвідчайдушніші - прямо напередодні літньої відпустки. Очевидно, що отримати своє «тіло мрії» прискореними темпами - завдання нездійсненне, тому ідеальні форми так і залишаються в наших мріях. Насправді, кажуть експерти «5 елементу», перетворитися до невпізнання - знизивши вагу і поліпшивши якість м'язів - можна за 8-9 місяців. А значить, якщо почнете прямо зараз, у наступну відпустку підете з фігурою на заздрість сусідам по пляжу.

  Правильний початок

  Щоб почати боротьбу зі своїм ворогом - потрібно добре його вивчити, кажуть фахівці зі східних єдиноборства. Аналогічне правило діє і відносно нашого «внутрішнього ворога» - зайвої ваги. Тільки встановивши причини накопичення маси тіла, які будуть унікальні для кожного з нас так само, як унікальним є і наш організм, ми зможемо правильно почати свій шлях перетворення. Розроблене в Японії фітнес-тестування на унікальному апараті Tanita-780, яке проводиться на базі «5 елементу», дозволить отримати інформацію про вміст у вашому організмі води, жирів (в тому числі вісцеральних), мінеральної кісткової і м'язової маси, а також рівні основного обміну речовин. Відштовхуючись від цих даних, консультанти клубу складуть ідеальну для вас програму вправ і навантажень, схуднення і підтримки водного балансу.

  Тренування на будь-який смак

  Wellness-експерти «5 елементу» настійно рекомендують: якщо ви новачок і тільки починаєте робити щеплення собі любов до спорту, вибирайте тренування, які приносять вам задоволення. Поки ви виробляєте в собі звичку до систематичних занять - нехай організму це буде в радість! І в клубі «5 елемент» завжди є з чого вибрати: в новому сезоні відвідувачів чекає до 350 групових класів на тиждень в 16 просторих студіях: аеробні і танцювальні напрямки, силові і функціональні тренування, йога і єдиноборства. Вважаєте за краще займатися з тренером? Дворівневий тренажерний зал площею понад 2000 м2 з найсучаснішими тренажерами преміум класу - до ваших послуг.

  Можливість продовжити літо

  Довгоочікуване літо тільки закінчилося, а ви вже ностальгуєте і закреслюєте в календарі дні до наступного? За допомогою шести басейнів клубу «5 елемент» ви зможете знову повернутися в літо, і згадати, як плавали в прозорих водах біля узбережжя Італії. Спортивні басейни з різними температурними режимами, заняття з аквааеробіки або водного поло, басейни для самих маленьких - тут для вас завжди буде місце і вільна доріжка. Продовжити літо в осінні сонячні дні можна біля відкритого басейну у дворику клубу, а зі зниженням температури - просто перебратися в джакузі з морською водою і підігрівом - задоволення, яким можна насолоджуватися під відкритим небом цілий рік.

  Засіб від осінньої апатії

  Вислизає тепло і перші жовті листя навівають на вас осінню апатію? Фізична активність - найкращі ліки від сезонної туги. При цьому заняття ігровими видами спорту - сквош, настільний і великий теніс, бадмінтон, баскетбол і волейбол - допомагають не тільки з легкістю пережити сіру осінь і холодну зиму, але і поліпшать наші внутрішні якості: силу, рухливість, гнучкість, точність, координацію.

  Діти тренуються поруч з вами

  На базі фітнес-клубу «5 елемент» діє спортивний центр для дітей та підлітків, що поєднує під одним дахом спортшколи в різних напрямках: плавання, художня гімнастика і танці, сквош і теніс. Тут є заняття для самих маленьких - діти з 2-річного віку зможуть займатися фізичними вправами під наглядом кваліфікованих фахівців, поки ви будете перебувати поруч на своїх заняттях.

  Підготовка до зими

  Фізична активність і постійні тренування - прекрасний спосіб зміцнення імунітету напередодні сезону інфекційних та вірусних захворювань. Крім енергії, яка в рази зростає в нашому організмі з кожним тренуванням, регулярні фізичні навантаження роблять його менш уразливим перед простудними захворюваннями і зниженням температури.
  Давайте пам'ятати про те, що осінь - це час для турботи про себе і максимального отримання позитивних емоцій!