044 495-95-55
 • ua
 • Ми тренуємо тіла
  і загартовуємо дух

  Клуб здорових задоволень «5 елемент» - це можливість займатися фітнесом, реабілітацією і спа-процедурами заради захисту від вірусних хвороб, які найчастіше атакують осіб зі слабким імунітетом і ведуть малорухомий спосіб життя. Крім того, ми пропонуємо простір, де можна створити гарне тіло і відмінно провести час із друзями, знайти нові корисні знайомства і навіть реалізувати бізнес-проекти. З кожним роком повільно, але невпинно все більше людей робить усвідомлений вибір на користь здоров'я і гарного самопочуття, а фітнес – один із способів досягнення цих цілей.

  Територія безпеки
  і здорових задоволень

  Після того, як коронавірус став частиною нашого життя, у багатьох виникає закономірне питання: чи можна ходити в фітнес-клуб під час пандемії? Зарубіжні експерти стверджують, що ризик поширення COVID-19 у фітнес-клубах вкрай низький. Їх не можна закривати, оскільки фізичні навантаження зміцнюють здоров'я і загальне самопочуття.

  Аналіз понад 62 млн відвідувань спортзалів у 14 європейських країнах у вересні цього року показав, що в ході візитів відбулося всього 487 заражень. А це становить 0,78 випадку на 100 000 відвідувань. Іншими словами, якщо спортивні зали дотримуються всіх необхідних заходів безпеки, включаючи додаткову санобробку інвентарю, а також стежать за дотриманням фізичної дистанції і носінням масок, то заняття в них безпечні.

  Ми продовжуємо працювати для вас і зробили наш клуб територією безпеки: виміри температури всім гостям і співробітникам, САНІТАЙЗЕР у кожній зоні для обробки рук, санобробка обладнання, приміщень і нові графіки дезінфекції. У нас працюють тільки здорові співробітники в масках і, за необхідності, в рукавичках.

  Клуб «5 елемент» -
  більше, ніж фітнес

  Понад 15 років ми піклуємося про здоров'я членів нашого клубу і їх сімей. Клуб «5 елемент» - більше, ніж фітнес. Ми займаємося реабілітацією після травм і операцій, відновлюємо після вагітності і пологів, допомагаємо скинути зайву вагу, додати тілу гнучкість, а суглобам рухливість. Ми вчимо плавати, танцювати і перемагати, відчувати своє тіло, смачно і правильно харчуватися, а головне – отримувати здорові задоволення.

  Ми інвестуємо в якісне покриття, чисте повітря і тренажери з правильною біомеханікою

  Ми додали нові тренажери, восени зробили ремонт, змінили покриття і перефарбували стіни в стильний і модний колір Tiffany. Площа нашого дворівневого тренажерного залу - 1735 м2. Одночасно, не порушуючи соціальної дистанції, у залі може займатися 184 людини. Це двоповерховий космічний корабель. За пультом управління - тренери і адміністратори. Вони стежать за роботою «корабля» і порядком на «палубі». Професійні тренажери від лідерів фітнес-індустрії: Hammer strange, Technogym і Lifefitness – трудяться, створюючи рельєф і прокачувати трицепс. У залі кардіо можна бігти до місяця і назад.

  6 басейнів - один клуб

  У клубі одночасно працюють відразу 6 басейнів. Такий обсяг води в одному місці зустрічається тільки в океанаріумі.

  В аквазоні передбачені дитяча, професійна та аматорська зони, джакузі з підігрівом під відкритим небом і ванна для немовлят. Вчені не знайшли доказів поширення коронавірусу через воду. В наших басейнах вода за складом аналогічна питній, а її якість щотижня перевіряє СЕС.

  Жива атмосфера, комфорт
  і приємні люди навколо

  Раніше люди йшли в фітнес-клуб виключно, щоб схуднути і підкачатися. Зараз, коли робота, родичі онлайн на віддаленому доступі, до нас приходять ще й за тим, щоб відпочити, поспілкуватися і розслабитися в колі друзів. Реальні тренери, підставлять плече в боротьбі за красиве тіло, комфорт і приємні люди навколо – це складові живої атмосфери нашого клубу.

  Клуб «5 елемент» - близько
  до центру і поруч з Оболонню

  Часто однією із вагомих причин для вибору фітнес клубу є його близькість до дому, офісу або між ними. Клуб здорових задоволень «5 елемент» із шістьма басейнами, величезним тренажерним залом, сквош і тенісними кортами, рестораном і центром краси знаходиться в оптимальній локації, куди легко доїхати навіть у нашому місті. Усе, що необхідно успішному і здоровому киянину, а також усім членам його сім'ї, ви знайдете в клубі здорових задоволень «5 елемент».

  Почніть новий рік з фітнесу та здорових задоволень!

  4.62 (15)

  Залишити коментар