044 495-95-55
 • ua
 • Ідеальний сезон для старту

  Багато хто згадує про те, що непогано було б за допомогою фізичних вправ зайнятися своїм зовнішнім виглядом тільки за новорічним столом, а найвідчайдушніші - напередодні літньої відпустки. Очевидно, що отримати своє «тіло мрії» прискореними темпами - завдання нездійсненне, тому ідеальні форми так і залишаються в мріях. Насправді, кажуть експерти клубу «5 елемент», перетворитися до невпізнання - знизивши вагу і «накачавши» м'язи - можна за 8-9 місяців. А значить, якщо почнете зараз, у наступну відпустку підете з фігурою на заздрість сусідам по пляжу.

  Правильний початок

  Щоб почати боротьбу зі своїм ворогом, потрібно добре його вивчити, кажуть фахівці зі східних єдиноборств. Аналогічне правило діє і відносно нашого «внутрішнього ворога» - зайвої ваги. Тільки встановивши унікальні для кожного з нас причини накопичення зайвих кілограмів, ми зможемо правильно почати свій шлях перетворення. Розроблене в Японії фітнес-тестування на апараті Tanita-780, яке проводиться на базі клубу «5 елемент», дозволить отримати інформацію про вміст у вашому організмі води, жирів (у тому числі вісцеральних), мінеральної кісткової і м'язової маси, а також рівні основного обміну речовин. Відштовхуючись від цих даних, консультанти клубу складуть ідеальну для вас програму вправ і навантажень, схуднення і підтримки водного балансу.

  Тренування на будь-який смак

  Wellness-експерти клубу настійно рекомендують: якщо ви новачок і тільки починаєте робити перші кроки у світі спорту, обирайте тренування, які приносять вам задоволення. Поки ви виробляєте в собі звичку до систематичних занять - нехай організму це буде в радість! І в клубі «5 елемент» завжди є з чого вибрати: у новому сезоні відвідувачів чекає до 350 групових класів на тиждень у 18 просторих студіях: аеробні і танцювальні напрямки, силові і функціональні тренування, йога і єдиноборства. Вважаєте за краще займатися з тренером? Дворівневий тренажерний зал площею понад 2000 м² з найсучаснішими тренажерами преміум класу - до ваших послуг.

  Можливість продовжити літо

  Довгоочікуване літо тільки закінчилося, а ви вже ностальгуєте і закреслюєте в календарі дні до наступного? За допомогою шести басейнів клубу «5 елемент» ви зможете знову повернутися в літо, і згадати, як плавали в прозорих водах прохолодного моря. Спортивні басейни з різними температурними режимами, заняття з аквааеробіки або водного поло, басейни для найменших відвідувачів - тут для вас завжди буде місце і вільна доріжка. Продовжити літо в осінні сонячні дні можна біля відкритого басейну у дворику клубу, а зі зниженням температури - просто перебратися в джакузі з морською сіллю і підігрівом - задоволення, яким можна насолоджуватися під відкритим небом цілий рік.

  Засіб від осінньої апатії

  Вислизає тепло і перші жовті листя навівають на вас осінню апатію? Фізична активність - найкращі ліки від сезонної туги. При цьому заняття ігровими видами спорту - сквош, настільний і великий теніс, бадмінтон, баскетбол і волейбол - допомагають не тільки з легкістю пережити сіру осінь і холодну зиму, але і поліпшать наші внутрішні якості: силу, рухливість, гнучкість, точність, координацію.

  Діти тренуються поруч з вами

  На базі фітнес-клубу «5 елемент» діє спортивний центр для дітей та підлітків, що поєднує під одним дахом спортивні школи з різних напрямків: плавання, художня гімнастика і танці, сквош і теніс. Тут є заняття для найменших - діти з 2-річного віку зможуть займатися фізичними вправами під наглядом кваліфікованих фахівців, поки ви будете перебувати поруч на своїх заняттях.

  Фітнес та імунитет

  Фізична активність і постійні тренування - прекрасний спосіб зміцнення імунітету в період всесвітньої пандемії COVID -19, інфекційних і вірусних захворювань. Крім енергії, яка в рази зростає в нашому організмі з кожним тренуванням, регулярні фізичні навантаження роблять його менш уразливим перед простудними захворюваннями і зниженням температури.
  Для профілактики і запобігання поширенню бактеріальних і вірусних інфекцій в клубі здорових задоволень «5 елемент» підвищено рівень дезінфекційних заходів. Для очищення спортивного обладнання, дезінфекції поверхонь і індивідуального використання в клубі застосовуються:
  - Дезінфікуючий засіб для обробки рук (гель) і поверхонь (спрей) «КЛІН СТРІМ»
  - Щогодини і після групових занять в студіях проводиться прибирання із застосуванням засобу для швидкої дезінфекції «РОСА - СПРЕЙ».
  - Браслети, жетони і шафи в роздягальнях дезінфікуються після використання.
  - Завершальне прибирання, дезінфекція приміщень і спортивного інвентарю проводиться в кінці робочого дня клубу із застосуванням дезинфікуючого засобу «Септолайн».
  Давайте пам'ятати про те, що осінь - це час для турботи про себе і максимального отримання позитивних емоцій!

  4.18 (2)

  Залишити коментар