Купити карту Відгуки
  • ua
  • 5 element squash cup 2020

Минулої суботи пройшов перший турнір зі сквошу 5 element squash cup 2020.

Понад 50 гравців з усієї України виявили бажання поборотися після тривалої перерви в 4 категоріях.

Серед дівчат 1 місце зайняла перший номер національного рейтингу - Анастасія Костюкова (Київ).

2 місце - перспективна юніорка Анастасія Крикун (Київ).

3 місце - спортсменка Марія Афоніна (Львів).

Серед чоловіків початкового рівня, в категорії М3 лідером став Степан Кобзєв (Одеса).

Друге місце посів гість з Полтави Олександр Чукуренко.

Третє - Антон Приходько (Київ).

Серед гравців середнього рівня підготовки М2 кращим став Олег Кушнір (Львів).

2 місце - Максим Шумельда (Львів).

3 місце - Петро Касьян (Київ).

У найсильнішій категорії любителів українського сквошу М1 переможцем став Євген Попко (Київ).

2 місце - Олексій Алексєєнко (Київ)

3 місце - Олександр Павлій (Полтава). Дякуємо партнерам турніру – компанії «Європейська вода» за чудові подарунки та дегустацію

спортивних напоїв та корисної води і Артуру Сікорі за надання сертифікатів на придбання ракеток і кросівок компанії Salming.

Величезне спасибі суддям і ресторану клубу за чудовий фуршет.

Уже в наступну суботу на кортах клубу відбудеться закритий чемпіонат Київської області. Більше фото за посиланням https://is.gd/7VSNGs