044 495-95-55
Купити карту Відгуки
 • ua
 • Безопераційний ліфтинг IONTO-LIFT-RE

  Є традиція, перед новим роком позбавлятися усього зайвого і непотрібного, закінчувати розпочате і виконувати заплановане. Якщо у вашому списку важливих б‘юті справ 2019 було омолодження шкіри обличчя, тіла, якісний ліфтинг і позбавлення від нестерпного целюліту без болю і мук велкам в Центр здорової естетологіі. Ми запрошуємо вас на процедури ліфтингу і омолодження шкіри обличчя і тіла, а також позбавлення від целюліту. Процедури проводимо на апараті безопераційного RF-ліфтингу. IONTO-LIFT RF - німецька якість від європейського лідера з виробництва професійного обладнання. Який ефект Ви отримуєте:

  • Позбавлення птозу, глибоких зморшок на лобі носогубного трикутника і дрібної сіточки навколо очей.

  • Відновлення пружності шкіри.

  • Усунення розтяжок і целюліту.

  • Виражений омолоджуючий, ліфтинговий ефект вже після першої процедури, а процес омолодження триватиме ще протягом півроку після курсу.

  Процедура рекомендована з 30 років. Але найкращий ефект вона дає в діапазоні 35-40 років, коли вже процеси старіння помітні, але в організмі ще достатньо власного ресурсу для регенерації. Поверхня шкіри нагрівається до температури близько 40°С, тому процедура є приємною і безболісною і може повторюватися через 7-10 днів. Після процедури активізуються обмінні процеси, відбувається посилене утворення нового колагену поліпшується кровообіг. Знову запускаються природні процеси омолодження. Будьте молоді й красиві з Центром здорової естетологіі. Чекаємо вас в клініці.

  Консультація і запис за телефоном 0443517755  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар