044 495-95-55
Купити карту Відгуки
  • ua
  • Офіційна позиція клубу здорових задоволень «5 елемент» щодо інформації, поширеної прес-службою ДБР

    Клуб вважає за необхідне заявити, що подія є злочинною провокацією і частиною системної інформаційної, юридичної та фінансової атаки на власників клубу, що проводиться групою осіб виключно з політичних мотивів.

    На жаль, масштаби підтасування фактів і маніпуляції інформацією окремими ЗМІ, говорять про те, що до атаки можуть бути причетні не тільки приватні особи.

    Ми завжди працювали і будемо працювати в рамках правового поля України, протягом усіх обшуків, що регулярно проводяться в останні пів року правоохоронними органами на території клубу, ми надавали їм повне сприяння, проте ми закликаємо представників силових відомств і журналістів не ставати інструментом для нечистих на руку осіб.

    Головною цінністю клубу «5 елемент» завжди була незламність приватності й конфіденційності приватного життя. Протягом 14 років ми жодного разу не порушили це правило. Для нас дуже важлива довіра наших гостей і репутація одного з кращих клубів України. Тому ми будемо використовувати всі можливі правові інструменти, щоб відстояти її.