044 495-95-55
 • ua
 • Важлива інформація щодо протиепідемічних обмежень

  Шановні пані і панове,

  важлива інформація щодо протиепідемічних обмежень.

  З 20 вересня починають діяти нові протиепідемічні обмеження. У «жовтій» зоні, крім маскового режиму й необхідності дотримуватися дистанції, забороняються завантаженість спортзалів і фітнес-центрів більше ніж 1 особа на 10 кв. м.

  Уряд вказує, що зазначені обмеження не діятимуть, якщо понад 80% персоналу та 100% відвідувачів, крім осіб до 18 років, вакциновані від COVID-19 однією або двома дозами та пред’явили відповідний сертифікат.

  Клубу немає необхідності в жовтій зоні обмежувати вхід тільки для вакцинованих клієнтів, оскільки завантаженість клубу, студій, залів та басейнів дозволяє працювати у звичайному режимі.

  У «червоній» зоні епіднебезпеки забороняється робота спортзалів, басейнів і фітнес-центрів. Обмеження не застосовуватимуться, якщо весь персонал і всі відвідувачі, крім осіб до 18 років, повністю вакциновані від COVID-19.

  У випадку переходу в «червону» зону в клубі працюватиме лише вакцинований персонал. Подбайте про своє здоров’я заздалегідь і пройдіть повний курс вакцинації, щоб ви й надалі могли насолоджуватися здоровими задоволеннями.

  Ви можете вже зараз до введення «червоного» рівня одноразово пред’явити адміністраторам центральної рецепції чи вашим особистим менеджерам ваші COVID-сертифікати в додатку Дія або в паперовому вигляді. Вони внесуть позначку в базу нашого клубу й ви зможете не турбуватися в подальшому з приводу ваших відвідувань.

  Наразі невідомі дати переходу Києва в «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони, однак ви вже зараз можете подбати про те, щоб не порушувати свій звичний порядок життя.

  Будьте здорові

  4.09 (18)

  Залишити коментар


  RU UA EN
  Відгуки