044 495-95-55
 • ua
 • Заняття на Technogym Skillmill

  Унікальним повнофункціональним тренажером, що дозволяє одночасно тренувати швидкість і силу, витривалість і спритність, є бігова доріжка Technogym Skillmill, вироблена італійською компанією Technogym the Wellness Company. Це перша подібна універсальна конструкція з широким спектром впливу на тіло й організм людини. Вона являє собою механічний тренажер, що приводиться в рух силою користувача, і дозволяє виконувати тренування при максимальному опорі полотна на максимально можливій швидкості. Таке обладнання пропонує для занять тренажерний зал елітного фітнес-клубу закритого типу «5 елемент» у Києві.

  Особливості тренажера «Скілміл Техноджим»

  Бігова доріжка Skillmill, що випускається компанією Technogym, відрізняється від іншого подібного обладнання наступними особливостями:

  вигнутою формою бігового полотна, що складається з окремих пластин, що більше відповідає біомеханіці бігу, ніж доріжка конвеєрного типу;

  відсутністю двигуна і можливістю регулювання швидкості бігу лише власними зусиллями спортсмена;

  наявністю оригінальної опорної конструкції, що дозволяє виконувати різноманітні рухи, включаючи пересування вперед, тягу назад, відштовхування вперед з нахилом, що зміцнює сідниці або бічні повороти стегнами, що сприяють розвитку спритності;

  можливістю регулювання опору полотна за допомогою ручки, розташованої на опорній конструкції.

  Тренажер Skillmill застосовується для підготовки професійних спортсменів і фітнес-тренувань.

  Заняття на біговій доріжці Technogym Skillmill у клубі «5 Елемент»

  Тренування з використанням бігової доріжки Technogym Skillmill у нашому фітнес-клубі проводяться індивідуально або в групах. Вони відносяться до розряду кардіовправ і дозволяють:

  • нормалізувати роботу серцево-судинної системи;
  • досягти оптимальної фізичної форми;
  • ефективно позбутися зайвої ваги, завдяки швидкому спалюванню підшкірного жиру і прискоренню обміну речовин за рахунок поліпшення циркуляції крові;
  • виробити витривалість і нервово-м’язову координацію рухів;
  • зміцнити м’язи ніг і сідниць, спини і преса.

  Користуватися біговою доріжкою Skillmill досить просто: її полотно швидко розганяється, а в подальшому продовжує рух з тією швидкістю, з якою біжить або йде атлет. Під керівництвом досвідчених інструкторів нашого фітнес-клубу ви навчитеся керувати опором бігового полотна для досягнення бажаних результатів.

  Якщо ви хочете мати підтягнуту фігуру і поліпшити свою фізичну форму - приходьте в сімейний елітний фітнес-клуб «5 елемент» займатися на унікальній біговій доріжці Technogym Skillmill! Для цього необхідно придбати річну клубну карту - і ви зможете користуватися широким спектром послуг європейської якості, що надаються членам клубу!  4.41 (4)
  Прокоментуйте першим

  Залишити коментар


  RU UA EN