Клуб здорових задоволень «5 елемент» вул. Електриків 29а. Пн-Пт 7:00-22:00, Сб-Нд 9:00-20:00

Це було потужно, красиво й неймовірно емоційно!

Це було потужно, красиво й неймовірно емоційно!

У Києві, в атмосфері справжнього спортивного свята, пройшов Чемпіонат України з групової естетичної гімнастики.

Наші дівчата виклалися на максимум, подарували глядачам неймовірні емоції — і ось результат:

Чемпіонат України — почесне 4 місце! Ми серед лідерів, і це надихає рухатись ще вище.

Всеукраїнський турнір (довга програма) — срібло наше!

Всеукраїнський турнір (коротка програма) — золото та абсолютна перемога!

Кожна медаль — це години тренувань, подолання себе та справжній командний дух. Ви — наша гордість! Дякуємо тренеру Ользі Богарад за те, що запалює ці зірки!

Окрема подяка батькам команди за неймовірну допомогу в організації Чемпіонату України!

4.2 (7)
Відповідь не вірна.
Прокоментуйте першим

Залишити коментар