044 495-95-55

Кенгу Джамп у Києві

Групові заняття Kangoo jumps / Kangoo dance в фітнес-центрі «5 елемент»

Регулярні заняття Кенгу джамп (стрибкові вправи в спеціальному амортизуючому взутті - «джамперах») чудово впливають на організм людини, сприяючи загальному зміцненню здоров’я, поліпшенню фізичної форми і психічного стану.

Групові заняття Kangoo jumps уже багато років надзвичайно популярний у європейських країнах і США, а сьогодні він прийшов і в Україну. Кенгу джампінг - це комплекс стрибкових вправ, що виконуються у взутті на амортизувальній підошві, так звані «джампери». Це спеціальні черевики, що зовні нагадують взуття для роликів, на підошві яких закріплені пружинні пластини.

Користь Kangoo jumps для здоров’я

Регулярні заняття Кенгу джамп чудово впливають на організм людини, сприяючи загальному зміцненню здоров’я, поліпшенню фізичної форми і психічного стану. Це обумовлено залученням у тренувальний процес усіх груп м’язів, включаючи мускулатуру ніг, м’язи спини, окружності сідниць, стегон і талії. Одночасно пружна підошва «джамперів» знижує навантаження на весь опорно-руховий апарат, що дозволяє займатися фітнесом Kangoo jumps навіть людям, які мають проблеми зі зв’язками, суглобами або хребтом.

Основними складовими позитивного впливу тренувань Kangoo jumps на організм людини є:

 • зміцнення м’язів, посилення їх витривалості;
 • прискорення процесу спалювання жирових відкладень - за одне тренування згорає близько 1000 ккал, що на 20% більше, ніж при бігу на дистанцію в 5 км;
 • поліпшення координації рухів;
 • формування правильної постави;
 • зміцнення опорно-рухового апарату;
 • нормалізація роботи серцево-судинної та лімфатичної систем;
 • зняття стресу, завдяки інтенсивному виробленню ендорфіну, що приносить масу позитивних емоцій і створює гарний настрій під час тренування Кенгу Джамп і після нього;
 • зниження рівня холестерину і тригліцеридів у організмі, що є профілактикою від гіпертонії, атеросклерозу і багатьох інших захворювань;
 • посилене постачання тканин киснем, споживання якого збільшується на 12 - 18%;
 • ущільнення кісткової тканини, підвищення активності кісткового мозку, що відповідає за синтез еритроцитів.

Заняття Kangoo jumps підходять для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і без обмежень за віком. Вони практично не мають протипоказань, хоча не рекомендуються вагітним жінкам, людям, що страждають на цукровий діабет, шийним спондилезом або мають високий тиск. У будь-якому випадку, перед відвідуванням тренувань з Кенгу джампінгу необхідно проконсультуватися з лікарем, що можна зробити в нашому фітнес-центрі.

Різні види Kangoo jumps в Києві

Сьогодні розроблені різні фітнес-програми з Кенгу джампінгу, що дозволяють розділити його на наступні види:

 • Kangoo Dance, який представляє собою різновид аеробіки на «джамперах»;
 • інтервальне тренування Kangoo Power, спрямоване на збільшення сили і витривалості м’язів, з поступовим нарощуванням інтенсивності;
 • Kangoo Discovery - програма для дітей будь-якого віку, починаючи з 6 років.

У нашому фітнес-центрі в Києві навчання Kangoo jumps проводиться в групах, під керівництвом професійного тренера і в спеціально обладнаному залі. Вибирайте, яким видом Кенгу джампінгу ви хотіли б займатися, - і приходьте до нас у клуб! Більш детальну інформацію про методику проведення занять ви можете дізнатися за вказаним на сайті телефоном! Записуйтеся на групові тренування Кенгу Джампсіт у фітнес-центрі «5 елемент»!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Кенгу Джамп у Києві

5️⃣ Кенгу Джамп у Києві — чому в клубі«5 Елемент»

Кенгу Джамп у Києві в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Кенгу Джамп у Києві — замовити абонемент

Кенгу Джамп у Києві — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Кенгу Джамп у Києві — сервіс на вищому рівні гарантований!

Кенгу Джамп у Києві — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Кенгу Джамп у Києві — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.5 (7)

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки