044 495-95-55

Пілатес на реформерах Allegro

Максимальний ефект від тренування

Пілатес - один із найпопулярніших напрямків фітнесу, займатися яким можна на килимку або спеціальних тренажерах. Пілатес на тренажерах у Києві доступний для всіх членів фітнес-центру «5 елемент». Ми пропонуємо власникам клубної картки групові заняття на найбільш відомому у всьому світі тренажері - Pilates Allegro Reformer під керівництвом досвідчених інструкторів. Пілатес на реформерах «Алегро» допоможе вдосконалити техніку виконання вправ і отримати максимальний ефект від тренувального процесу.

Що собою являє реформер «Пілатес Алегро»

Пілатес реформер Allegro - універсальне студійне фітнес-обладнання, призначене для виконання комплексу вправ, спрямованих на зміцнення м’язів стегон, спини і преса без нарощування м’язової маси. Зовні він нагадує низьке ліжко, оскільки знерухомлені, тяжкопоранені бійці, для яких була розроблена початково ця система вправ, могли виконувати їх тільки лежачи.

До основних конструктивних особливостей, які має реформер «Пілатес Алегро», слід віднести:

 • дно у вигляді рухомої платформи, що ковзає по направляючих під впливом маси тіла користувача і енергії пружинного механізму. Виконувати вправи можна в положенні лежачи, сидячи, стоячи ступнями або колінами на платформі;
 • складну систему шківів і ременів, що забезпечують підтримку користувача на нестабільній поверхні;
 • перекладину для ніг, орієнтація якої по вертикалі може регулюватися в 4 положеннях;
 • систему пружин прогресивного опору - долаючи його, ви створюєте необхідне навантаження на м’язи.

Різновидом цього тренажера є реформер «Кадилак Пілатес», який має нерухому платформу, високі стійки і горизонтальні поперечини у вигляді брусів. Така конструкція дозволяє виконувати вправи у висі, зміцнює дихальну мускулатуру.

Який ефект справляють заняття на реформерах Allegro

Виконання вправ системи Д. Пілатеса на тренажері Reformer Allegro забезпечує більш м’який і цілеспрямований вплив на м’язи і глибше їх опрацювання, ніж при класичних заняттях пілатесом на килимку. Регулярні тренування 2-3 рази на тиждень на реформерах «Алегро Пілатес» допоможуть:

 • зміцнити не тільки поверхневі, але і глибокі шари мускулатури, включаючи м’язи-стабілізатори хребта за рахунок подолання опору пружинного механізму тренажера;
 • поліпшити м’язову витривалість, силу, а також рельєф;
 • зміцнити м’язовий корсет, не створюючи осьові навантаження на хребет, що буде сприяти поліпшенню і вирівнюванню постави;
 • скинути зайву вагу, оскільки інтенсивні заняття пілатесом на реформерах прискорюють метаболізм і сприяють спалюванню жиру;
 • розтягнути м’язи і поліпшити їх тонус, що благотворно позначається на здоров’ї суглобів;
 • розвинути гнучкість тіла, гарну міжм’язову координацію, правильні патерни руху і здатність відчувати власне тіло, відносне положення його частин;
 • поліпшити дихання, зробити його більш рівним і гладким, що сприятиме поліпшенню кровообігу.

На тренажері Reformer Pilates Allegro можна виконувати понад 500 вправ, які допоможуть чоловікам і жінкам будь-якого віку вдосконалити своє тіло, зміцнити загальний стан здоров’я або реабілітуватися після травми.

Щоб відвідувати групові заняття пілатесом на реформерах Allegro або Reformer Cadillac Pilates у Києві, у фітнес-центрі «5 елемент», - замовте абонемент у розділі «Клубні карти» нашого сайту!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Пілатес на реформерах Allegro

5️⃣ Пілатес на реформерах Allegro — чому в клубі«5 Елемент»

Пілатес на реформерах Allegro в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Пілатес на реформерах Allegro — замовити абонемент

Пілатес на реформерах Allegro — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Пілатес на реформерах Allegro — сервіс на вищому рівні гарантований!

Пілатес на реформерах Allegro — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Пілатес на реформерах Allegro — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.55 (6)
Відповідь не вірна.
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки