044 495-95-55

Барре-фітнес

Модний тренд

Модним трендом у сучасному фітнесі є групові заняття барре. Цей напрямок виник ще в середині минулого століття, коли німецька балерина Лотта Берк, пошкодивши хребет, розробила систему вправ для своєї реабілітації після травми. Заняття барре включають балетні рухи, пози йоги, елементи пілатесу та функціонального тренінгу, а тому спрямовані на зміцнення м’язів кора, рук, ніг і спини. Для занять цим видом фітнесу не потрібно особливих спортивних або танцювальних навичок і фізичної підготовки, тому він підійде навіть новачкам. Групові barre тренування в Києві пропонує всім бажаючим фітнес-центр «5 елемент».

Особливості занять фітнесом barre

До основних особливостей напрямку барре, який вирізняє його від інших видів фітнес-тренувань, можна віднести:

  • використання балетного станка в якості обов’язкового інвентарю, хоча сьогодні існують різновиди barre і без нього. Крім того, додатково можуть використовуватися килимок, м’ячі для пілатесу, одно- або двокілограмові гантелі, резинки, ремені для йоги, еспандери та інший інвентар;
  • глибоке опрацювання м’язів кора за допомогою комплексу ізометричних вправ, які передбачають тривале утримання певної пози і включають у роботу м’язи-стабілізатори;
  • відсутність кардіо- та силових навантажень - на заняттях фітнесом барре не використовуються важкі ваги, усі вправи виконуються з власною вагою, іноді з додаванням обважнювачів. У вправи цього напрямку не включаються біг і стрибки, що забезпечує щадне навантаження на суглоби.

Напрямок барре включає понад 140 вправ, які поєднують різні типи м’язового навантаження, тривалі статичні пози і рухи з різною амплітудою і темпом.

Ефект від занять barre-фітнесом - накопичувальний, тому важливо, щоб тренування проходили регулярно, хоча б раз на тиждень. Чим частіше ви будете їх відвідувати - тим швидше помітите зміни на краще в своїй фігурі.

Для кого будуть корисні тренування по барре фітнесу

Заняття барре варто спробувати тим, хто бажає домогтися наступних цілей:

  • сформувати гарну поставу і трохи додати в зрості, адже основна увага в тренуваннях barre приділяється зміцненню м’язового корсету і витягуванню хребта;
  • підтягнути живіт і спалити зайві калорії без інтенсивних тренувань і тривалого бігу. Щоб отримати підтягнуту, але не перекачану жіночну фігуру за більш короткий термін, потрібно відвідувати 3-4 заняття барре на тиждень, а за інтенсивності 1-2 тренування на тиждень результат доведеться почекати довше;
  • розвинути або поліпшити гнучкість і пластичність свого тіла, оскільки до багатьох вправ барре-фітнесу включені елементи стретчингу;
  • зміцнити силу і тонус м’язів, підвищити витривалість організму;
  • позбутися болю в попереку, шиї і колінах - їх причиною часто є м’язові затиски в області хребта, а саме на опрацювання цієї групи м’язів і акцентовані всі вправи фітнес-напрямку barre;
  • зняти стрес - цьому сприяє розмірений темп занять і перемикання уваги від тривожних і нервових думок на своє тіло і техніку виконання вправ на статику.

Якщо ви хочете мати струнку, підтягнуту і гнучку фігуру, як у балерини, не обов’язково ходити на класичні танці - заняття барре в Києві, у клубі «5 елемент», допоможуть домогтися цього без довгих виснажливих тренувань у верстата, вміння сідати на шпагат або ходити на пуантах.

Відвідувати тренування в групах barre в Києві, у нашому фітнес-центрі, можуть тільки власники абонемента. Замовляйте його прямо на цьому сайті!

Отримати консультацію
Докладніше про заняття

Часті питання про Барре-фітнес

5️⃣ Барре-фітнес — чому в клубі«5 Елемент»

Барре-фітнес в клубі «5 Елемент» - це відпочинок і турбота про своє тіло. У нас ви зможете відпочити і приділити час собі.

⭐️ Барре-фітнес — замовити абонемент

Барре-фітнес — замовити абонемент на відвідування фітнес клубу «5 Елемент» Ви можете на сайті в розділі меню "Клубні картки".

🎫 Барре-фітнес — сервіс на вищому рівні гарантований!

Барре-фітнес — відвідайте і переконайтеся в кращому сервісі в місті.

📌 Барре-фітнес — новини клубу «5 Елемент»

Ознайомитися з усіма новинами клубу Ви можете на сайті в розділі "Новини".
4.38 (4)
Відповідь не вірна.
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки