044 495-95-55

Клуб здорових задоволень «5 елемент»: тим, хто хоче підвищити імунітет і поліпшити фізичну форму

На думку експертів, ризик поширення вірусу COVID-19 у приміщенні фітнес-клубу вкрай низький і шанси заразитися під час тренування практично дорівнюють нулю. Закривати спортивні установи на карантин немає сенсу, адже фізична активність сприяє зміцненню здоров’я, а міцне здоров’я - це міцний стабільний імунітет.

Аналітика 14 країн Європи показала, що за більш, ніж 62 млн візитів у спортзали у вересні 2020 року, відбулося лише 487 заражень. Тобто, у даному випадку статистика інфікування COVID-19 становить 0,78 випадку на 100 тис. відвідувань. Це вкрай низький відсоток порівняно з зараженнями в інших місцях масового перебування.

Як поліпшити фізичну форму, зміцнити імунітет і просто підняти настрій - знають у найвідомішому фітнес-клубі Києва, клубі здорових задоволень «5 елемент».

Незважаючи на статусність закладу, винятків ні для персоналу, ні для клієнтів клубу немає: кожен гість, переступаючи поріг фітнес-центру, строго дотримується карантинних правил:

- температура тіла вимірюється на вході - це обов’язкова вимога для всіх і співробітників, і гостей;

- персонал клубу працює тільки в захисних масках;

- фізичний стан працівників строго контролюється лікарем.

Карантинний час - з користю

Цікаво, що карантинні «канікули» в березні 2020 і січні 2021 тут пройшли з максимальною користю: була проведена реконструкція тренажерного і кардіозалів, площею 2000 м. кв., кількох студій, жіночої VIP-роздягальні - приємний сюрприз для членів фітнес-клубу. Тенденція вдосконалення простору і оновлення матеріальної бази щорічно триває.

А почалося все кілька років тому з ресторану: над новим інтер’єром протягом декількох місяців працювали висококваліфіковані дизайнери. Про оновлений ресторані дізналися навіть в Швейцарії. Так, марка VITRA запропонувала прикрасити зал брендовими стільцями і столами, серед яких можна знайти крісло з легендарного фільму про Джеймса Бонда. Хочете відчути себе агентом 007, насолоджуючись чашкою кави? Чому б і ні! У клубі здорових задоволень можливо все, а позитивні емоції - ще одна цеглинка в фундаменті здорового імунітету.

Кардинальні зміни торкнулися також СПА та центру краси: за кілька тижнів тут оновили “ресторан в халатах”, арома-гроти, соляну кімнату, саунно-банний комплекс.

До слова, в фітнес-клубі одночасно працюють 6 сучасних басейнів в яких можна розслабитися, поплавати в задоволення, позайматися індивідуально з професійним тренером. Членам клубу пропонуються заняття з аквааеробіки, плавання для дорослих і дітей, реабілітація у воді та ін. Таким об‘ємом води на одній локації може похвалитися хіба що океанаріум.

У центрі краси з‘явилися кілька VIP-кабінетів для тих, хто прагне до максимальної приватності.

Тренажерний зал клубу більше нагадує не тренувальне приміщення, а дворівневий космічний корабель. Пульт управління - у руках досвідчених тренерів і адміністраторів, які стежать, щоб на борту «корабля» все було відповідно до прийнятих високими стандартами.

У залі силових тренажерів - просторо і сонячно. Клуб обладнаний професійними спортивними тренажерами від Hammer Strange, Life Fitness, Technogym - це бренди-лідери світового бодібілдінгу. Установки готові до створення вашого рельєфного тіла і прокачування м’язів.

Другий поверх тренажерного залу - кардіозона з біговими доріжками, за якими хочеться бігти, не зупиняючись.

4.79 (8)
Відповідь не вірна.
Прокоментуйте першим

Залишити коментар


RU UA EN
Відгуки